Glob Cab Taxi

Polacy należą do ludzi, którzy lubią oszczędzać. Wybieramy tańsze produkty, bo po co przepłacać? Ale oszczędzamy z głową, ponieważ, jeśli widać, że droższy produkt ma wyższą jakość, a tańszy nie, to wybierzemy droższy produkt. Podobnie ma się sytuacja z transportem w obrębie miasta. Zaczęliśmy odchodzić od korzystania z transportu miejskiego na rzecz przewozów taxi. Dlaczego? Bo różnica w cenie jest niewielka, jakość jest o niebo lepsza i transport jest szybszy i wygodniejszy. A która korporacja cieszy się największym uznaniem? Jedną z najchętniej wybieranych firm jest Glob Cab Taxi – najszybciej rozwijająca się korporacji taksówkowa w Warszawie.

Czy są najlepsi?

Na pewno ta korporacja należy do najlepszych, ale czy jest najlepsza? To już podejście indywidualne i klient sam powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie. Glob Cab Taxi posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Za najważniejszy cel przyjęli ciągły rozwój, tworzenie nowego, lepszego i wyższego standardu świadczonych usług. Chcąc jak najlepiej zadbać o swojego klienta, firma stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i spełnia postawione wymagania. Glob Cab Taxi może pochwalić się wciąż rosnąca flotą 760 wysokiej klasy aut, które zawsze są czyste, zadbane i gotowe na przyjęcie pasażera.

Co proponują swoim klientom?

Firma kieruje się mottem: „Jesteśmy uprzejmi”. W związku z tym nie powinniśmy się martwić o to, że kierowca nie zachowa się profesjonalnie i w dodatku będzie niemiły dla swoich klientów. Poza tym Glob Cab Taxi proponuje korzystanie z taksówek osobowych i bagażowych marek Mercedes, Audi, Skoda, Toyota i wielu innych. Wybór mamy bardzo duży, więc korzystajmy z niego! Po za tym, aby pasażerowie czuli się bezpiecznie i komfortowo, wszystkie taksówki są wyposażone w system ABS, poduszki powietrzne i klimatyzację. Dla osób, które korzystają z ekologicznych rozwiązań, Glob Cab Taxi, specjalnie dla swoich klientów, zakupił wiele nowoczesnych, ekologicznych i hybrydowych samochodów Toyota Prius. Są to bardzo przyjazne dla środowiska naturalnego auta i są wyposażone w system informacji audio-wizualnej.

Łatwy kontakt i prosty sposób zamówienia

Mamy dwie możliwości zamówienia taksówki. Możemy zrobić to w tradycyjny sposób dzwoniąc na infolinię pod numer 196 68 lub 666 00 96 68. Firma posiada nowoczesną centralę telefoniczną i wysoko wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu kontakt jest jeszcze szybszy. Oprócz telefonu, możemy zamówić taksówkę bezpośrednio u kierowcy. Wystarczy zapytać, czy jest wolny i powiedzieć, dokąd chcemy się udać. Aby jeszcze wygodniej podróżować z Glob Cab Taxi, korporacja wprowadziła najnowocześniejszy system rozliczeń bezgotówkowych, który opiera się na systemie kart płatniczych. Wcześniej tylko trzeba poinformować, że chcemy zapłacić kartą, a nie gotówką.

Glob Cab Taxi porównasz z innymi taksówkami na Finmarket.pl.

//