Oferty firmy JP Marine na lata

Firma JP Marine zajmuje się dystrybucją morskich napędów, które mają zastosowanie militarne, komercyjne jak również rekreacyjne. Nasza firma prowadzi nowe rozwiązania technologiczne, które pozwalają na osiągnięcie najwyższych efektów. Dbamy, aby oferowane przez nas produkty były niezawodne, trwałe oraz wysokiej jakości. Ponosimy wszelkie konsekwencję za nasze błędy konstrukcyjne oraz udzielamy gwarancji na nasze produkty, jak również oferujemy serwis systemów napędowych. Nasze napędy cieszą się dużym zapotrzebowaniem, a nasi specjaliści chętnie udzielają informacji na temat danego napędu.

W rzeczywistości jednak polecamy napędy powierzchniowe, które są napędami wydajniejszymi oraz ekonomicznymi. Ich większa efektywność od tych napędów w pełni zanurzonych w wodzie polega na tym, że pędnik uzyskuje duże prędkości, a zarazem ekonomicznie zużywa paliwo. Wybór napędu do naszej łodzi nie należy do prostych czynności i wymaga odpowiedniej wiedzy inżynieryjnej na te temat. Nasza firma daje gwarancję wysokich osiągów, czego nie dają firmy konkurencyjne.

JP Marine jest dystrybutorem firmy France Helices.

JP Marine to doskonały dystrybutor firmy France Helices, która jest głównym pionierem w branży morskich systemów napędowych i produkuje kompletne napędy dla jednostek ratowniczych, policyjnych i wojskowych. JP Marine ma szeroki wybór różnego typu napędów takich jak Bravo, Jet, Konrad, które są skonfigurowane ze znanymi typami silników diesla takimi jak: FPT Industria, JLM Perkins, MarineDiesel, BUKH (wersje SOLAS) – http://www.jpmarine.pl/militarycomercial/. Cała załoga tej firmy dba o każdego klienta i poświęca mu tyle czasu, ile potrzeba, aby wybrał napęd do swojej łodzi. Taki wybór pędnika jest skomplikowany i wymaga jakiejkolwiek wiedzy inżynieryjnej. W naszej szerokiej ofercie posiadamy napęd Surface Drive, który zwiększa nawet do 30 procent prędkość łodzi i jest o wiele lepszy od każdego innego napędu. Nasi pracownicy polecają go ze względu na minimalne koszty serwisu ze względu na brak występowania elementów elektrycznych i hydraulicznych w wodzie.

One Response to Oferty firmy JP Marine na lata

  1. Barnaba pisze:

    Na ogół nie piszę postów, ale ten napis jest niesłychanie dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *