Różne połączenia lotnicze

W tym momencie z Polski możemy polecieć w niemal każde miejsce na Ziemi. Mamy tak duży wybór linii lotniczych, które starają się jak najlepiej dopasowywać swoje oferty do klientów i mieć bardzo atrakcyjne propozycje lotów. Przy tak dużej konkurencji to bardzo ważne, aby klienci byli zadowoleni, bo każdy wie, że najlepsza reklama to ta, która wychodzi z ust zadowolonego klienta. Mamy wysokiej jakości usługi linii regularnych LOT oraz bardzo bogata ofertę tanich lotów z niskobudżetowymi liniami lotniczymi. Jedni są trochę drożsi od drugich i w zależności od celu podróży i możliwości finansowych możemy wybrać linie regularne lub tanie linie lotnicze.

Dokąd możemy latać?

Praktycznie wszędzie mamy możliwość polecenia. Jednak trzeba pamiętać, że nie każde linie lecą w pożądane przez nas miejsce i wtedy jest możliwy lot, ale z przesiadką. Jeśli chodzi o połączenia lotnicze to mamy połączenia bezpośrednie i z przesiadkami. O ile na terenie Europy nie ma problemu z lotami bezpośrednimi, to poza Europą bardzo często musimy lecieć z przesiadką. Połączenia lotnicze łączone częściej zdarzają się, gdy wybieramy lot liniami niskobudżetowymi, natomiast więcej bezpośrednich połączeń mamy w przypadku linii regularnych. Najwięcej połączeń jest do znanych miejsc, takich jak Londyn, Paryż, Rzym, a także mamy połączenie lotnicze do Berlina, czy Amsterdamu. Więc nie ma problemu z odwiedzeniem najpiękniejszych i najpopularniejszych stolic europejskich. Jeśli chcielibyśmy polecieć do Stanów lub do jakiegoś ciekawego miejsca azjatyckiego, to możemy mieć problem z dojazdem. Do Stanów Zjednoczonych mamy bezpośrednie połączenia lotnicze i możemy polecieć tam bez ani jednej przesiadki, ale wyłącznie liniami LOT, natomiast do większości miast w Azji potrzebujemy przesiadki, czasami kilku, więc jeśli planujemy jakieś podróże do Azji, to warto poszukać dobrych połączeń i nie powinniśmy się zdziwić, jeśli nie znajdziemy nic bezpośrednio.

Dlaczego tak jest?

Linie regularne mają za zadanie zagwarantować swoim podróżnym jak najwięcej połączeń lotniczych do jak największej liczby miejsc na świecie. Może i mają dużo wyższe ceny od linii niskobudżetowych, ale za to dają więcej możliwości i oferują więcej usług podczas lotu. Natomiast tanie linie lotnicze oferują przeloty za niewielkie pieniądze. Do wielu miejsc trzeba lecieć z przesiadką, ale linie te starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i to, co mogą zmienić, to zmieniają. Dzięki nim drzwi do zwiedzania i podróżowania otworzyły się dla wszystkich, ponieważ ceny biletów są tak atrakcyjne, że prawie każdy może sobie pozwolić na jakąś ciekawą podróż. Połączenia lotnicze są czasami z przesiadkami, ale te przesiadki można także wykorzystać. Jeśli mamy kilka godzin przerwy miedzy lotami, zawsze możemy ten czas przeznaczyć na zwiedzanie, albo możemy wybrać się do restauracji i coś zjeść. Możliwości jest bardzo dużo. Połączeń lotniczych mamy bardzo dużo i powinniśmy z nich korzystać jak najczęściej.

3 Responses to Różne połączenia lotnicze

  1. Borys pisze:

    Wspaniały artykuł, od bardzo dawna rozmyślałem, że to zgodność z rzeczywistością

  2. Tolisław pisze:

    W środę również o tym słyszałam, to może być fascynujące.

  3. Gościsław pisze:

    Raczej się z tym w pełni zgadzam, chociaż nie do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *